Spacer po obiekcie
Film promocyjny
Kamera on-line
Dziś: 20C Jutro: 10C

Pasjonat

Witamy na stronie Pasjonatu Wielorybek

Zapraszamy Państwa do Kątów Rybackich, do pięknej nadmorskiej miejscowości, położonej na Mierzei Wiślanej, między wodami morza bałtyckiego i zalewu Wiślanego. Nasz obiekt położony jest w najbardziej atrakcyjnym miejscu Kątów Rybackich.

Od morza dzieli nas tylko pas wydmy i szeroka piaszczysta plaża (około 100m). Obiekt znajduje się przy samym lesie. Dzięki temu, Państwa urlop już od samego początku upływa przy dźwiękach szumu morza i zapachu sosen.

Kąty Rybackie leżą w samym środku Mierzei Wiślanej. Jeśli są Państwo głodni przygód i atrakcji, pobyt w naszym pasjonacie umożliwia wycieczki do Krynicy Morskiej, Piasków, Stegny, Sztutowa czy też Jantara i Mikoszewa. Oczywiście można sobie również organizować dalsze wycieczki, np. do Malborka, trójmiasta, Elbląga, Fromborka, a wodolotem nawet do Kaliningradu.

Mamy nadzieję, iż zawartość strony przekona Państwa do naszej oferty i wkrótce się spotkamy. My jako gospodarze, serdecznie zapraszamy.

Dołożymy wszelkich starań aby czas spędzony w Pasjonacie Wielorybek pozostał na długo w Państwa pamięci i kojarzył się tylko i wyłącznie z udanym wypoczynkiem.

Nasz pasjonat jest do Państwa dyspozycji przez cały rok.

Skontaktuj się z nami

STRONA GŁÓWNA  I  PASJONAT  I  RESTAURACJA  I  OFERTA  I  GALERIA  I  KONTAKT

Copyright 2017 © Agencja Reklamowa GABO s.c.
Materiały zawarte w stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane. statystyka